Sprzęt


Kajak jednoosobowy

Kajak laminatowy Wigraszek 399 to nasza najmniejsza, a zarazem najlżejsza jednostka. Dzięki swojej wadze 16kg i wymiarom 399/65cm ma świetne właściwości pływalne.

 

Kajaki dwuosobowe

Kajaki niemieckiej firmy Eskimo Balu: długość 3,9 m, szerokość 86 cm, waga 33 kg. Solidnie wykonane z grubego i mocnego polietylenu HDPE, niezniszczalne, zwrotne, co na rzece ma duże znaczenie. Szeroki kokpit i składane bardzo wygodne siedzenia (z uchwytem na napój ;)) ułatwiają wsiadanie i wysiadanie oraz załadunek bagażu. Zintegrowane i wygodne uchwyty pomagają podczas transportu i przenoszenia kajaka przez przeszkody.

Kajaki LUNA wykonany z niezwykle wytrzymałego materiału jakim jest POLIETYLEN LDPE superlinearny, siedziska wysokie, składane tak aby można było łatwo załadować bagaże do kajaka, wysoka burta zapewnia większe bezpieczeństwo, odpowiednio szerokie i płaskie dno gwarantuje dużą stabilność na wodzie i dużą ładowność.

 

Canoe (pol. Kanu),

to tradycyjna łódź wiosłowa, doskonała dla rodzinnych spływów z dziećmi ze względu na przestronność. Mozliwość pływania wiosłami krótkimi przeznaczonymi do tego typu łodzi lub wiosłami kajakowymi (jak na zdj.).

Wiosła

Mamy 2 rodzaje wioseł.

Wiosła wykonane z aluminium powleczone antypoślizgowa osłoną zapewniającą pewny uchwyt nawet w sytuacji gdy dłoń jest mokra. Pióra wykonane z bardzo wytrzymałego a jednocześnie elastycznego polietylenu.

Wiosła drewniane wysokiej jakości, wykonane z sosny i jesionu, solidnie klejone co zapewia trwałość. Lakierowane lakierem wodoodpornym

 

Kamizelki asekuracyjne

Aby zapewnić komfort i bezpieczeństwo zapewniamy klasyczna kamizelkę kajakową asekuracyjną. Dzięki odpowiedniemu wycięciu pod pachami kamizelka nie krępuje ruchów podczas wiosłowania. Odpowiedni materia użyty do produkcji nie powoduje dyskomfortu w kontakcie ze skórą.Dla najmłodszych kamizelki ratunkowe z wypornością od 10 do 40 kg. Środek asekuracyjny zgodny z normą PN-EN ISO 12402-5:2007.

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.