Trasy spływów


Kilkugodzinny lub kilkudniowy wypad na spływ kajakowy to najlepsza metoda na oderwanie się od pracy i domu.
Malownicze krajobrazy, bliski kontakt z przyrodą, dużo zabawy, niezapomniane przeżycia - to wszystko czeka na Ciebie w dolinie Liwca lub Bugu.

Urle - Kamieńczyk 70 zł

Trasa rzeką Liwiec, 15 km na ok. 3 h.

Spotykamy się w Kamienczyku, pod Pierogową Szopą. Tam można zostawić samochód na parkingu, a bus zawozi uczestników spływu na miejsce startu. Zaczynamy w Urlach na plaży gdzie Liwiec płynie szeroko i powolim a woda jest płytka, dzięki czemu nawet osoby płynące pierwszy raz nie mają problemu aby wejśc bezpiecznie do kajaka. Płyniemy przez takie miejscowości jak Iły, Pogorzelec, Strachów, Puste Łąki (tu mijamy most na trasie Łochów - Wyszków (dk 62), Koszelanka - ośrodek kolonijno-wypoczynkowy z dużą plażą, Loretto - klasztor i sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej, Świniotop  i kończymy w Kamieńczyku na plaży, skąd bus zabiera kajaki i uczestników odwozi do Pierogowej Szopy.

Puste Łąki - Kamieńczyk 70 zł

Trasa rzeką Liwiec, 10 km na ok. 2 h.
Spotykamy się w Kamienczyku, pod Pierogową Szopą. Tam można zostawić samochód na parkingu, a bus zawozi uczestników spływu na miejsce startu. Zaczynamy w miejscowości Puste Łąki przed mostem na trasie Łochów - Wyszków (dk 62), parę metrów dalej znajduje się Koszelanka - ośrodek kolonijno-wypoczynkowy z dużą plażą, następnie mijamy Loretto - klasztor i sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej, Świniotop i kończymy w Kamieńczyku na plaży, skąd bus zabiera kajaki i uczestników odwozi do Pierogowej Szopy.

Wywłoka - Kamieńczyk 70 zł

Trasa rzeką Bug, ok 15 km na ok 4 h

Spotykamy się w Pierogowej Szopie skąd bus zabiera wszystkich do miejsca startu. Zaczynamy w miejscowości Wywłoka (starorzecze Bugu) woda jest tu  głęboka i miejscami niebezpieczna, rozlana szeroko i płynie bardzo powoli (spływ przypomina pływanie po jeziorze), okolica jest bardzo malownicza i dzika jakby jeszcze nie odkryta przez człowieka. Kończymy spływ w Kamieńczyku ok 50 m  za przeprawą promową, skąd bus zabiera uczestników i sprzed do Pierogowej Szopy.

Inne trasy cena ustalana indywidualnie

Możliwość ustalenia indywidualnej trasy kilkugodzinnej lub kilkudniowej.